Całodzienna praktyka medytacji - nyinthun oraz spotkanie przedświąteczne

meditation/shambhala-meditation.jpg
Data:
sobota 9 grudnia 2023 (09:00 -21:00)
Miejsce:
Krakow
COORDINATORS : Piotr Górski & Joanna Helfer
Osoba do kontaktu : Piotr Górski & Joanna Helfer
(normalny) : PLN20
Serdecznie zapraszamy na Nyinthun, czyli tradycyjną całodzienną praktykę medytacji

Jeśli nie otrzymałaś/ nie otrzymałeś instrukcji do medytacji w tradycji Shambhali, prosimy o poinformowanie nas o tym podczas rejestracji. Będzie moliwość otrzymania instrukcji na miejscu.

Serdecznie zapraszamy na Nyinthun, czyli tradycyjną całodzienną praktykę medytacji, który odbędzie się w sobotę, 9 grudnia oraz na spotkanie przy stole wieńczące praktykę i jednocześnie wpisujące się w przedświąteczny nastrój.

Zapraszamy do dołączenia na całość wydarzenia lub dowolną jego część. Przy rejestracji prosimy o podanie części, w której planują Państwo uczestniczyć. 

Gorąco zachęcamy jednak do uczestniczenia w całości odosobnienia! 

Nyinthun to wspaniała okazja do głębszego wyciszenia umysłu i skontaktowania się z samym sobą i ze swoim sercem. A medytacja siamatha (oparta na oddechu) oznacza właśnie "spoczywanie w spokoju" lub "zaprzyjaźnianie się z samym sobą". Warto znaleźć raz na jakiś czas taki spokojny dzień tylko dla siebie, poza zgiełkiem życia codziennego i obowiązków zawodowych i posmakować tej innej jakości "po prostu bycia".

Po praktyce zapraszamy do wspólnego stołu. Zachęcamy do przyniesienia czegoś do jedzenia czy picia czym chcą Państwo się podzielić z innymi.

Ramowy plan dnia:

- 09:00-13:00 praktyka

- 13:00-14:30 przerwa obiadowa

- 14:30 - 17:00 praktyka

- spotkanie przedświąteczne


Sugerowana darowizna: 20 zł (wsparcie działalności Ośrodka)
Miejsce: Shambhala Kraków, ul. Mogilska 58/40  
Do zobaczenia!

Shambhala Kraków