Jesteśmy otwarci!

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka. Jesteśmy już otwarci z zachowaniem wszystkich obowiązujących obecnie zasad bezpieczeństwa.  

Informacja dotycząca praktyki podczas epidemii koronawirusa

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2, mając na uwadze decyzje rządu i komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Krakowski Ośrodek Shambhali pozostaje zamknięty do 31 marca. Będziemy informować o dalszym postępowaniu.

Schemat przedstawiający główne programy ścieżki Shambhali – Droga Shambhali

Fleet Maull w Krakowie listopad 2014 – zapraszamy do odsłuchania wykładu

Nagranie z wykładu otwartego rozpoczynającego warsztat „Radykalna możliwość”, który odbył się w Krakowie 6 listopada 2014 część 1 „Radykalna możliwość” część 2 Odsłuchaj na stronie: Cz.1 Cz.2

Sarah Coleman w Krakowie (04/2014) – zapraszamy do odsłuchania wykładu

Nagranie z wykładu otwartego rozpoczynającego program Bodhicitta: Przebudzone serce który odbył się w Krakowie 4 kwietnia 2014.

Fleet Maull w Krakowie – zapraszamy do odsłuchania wykładu

Nagranie z wykładu otwartego rozpoczynającego warsztat „Radykalna odpowiedzialność”, który odbył się w Krakowie 8 listopada 2013.

Wizyta Sarah Coleman w Krakowie

  Krakowska Grupa Shambhali zaprasza na wydarzenia związane z wizytą w Krakowie niezwykłej nauczycielki – Sarah Coleman. Sarah Coleman – pełna pasji, ciepła i humoru, uczennica Chogjama Trungpy Rinpocze, edytorka wielu jego książek i pism. Od ponad 35 lat naucza Buddyzmu i Shambhali.   13 – 14 kwietnia 2013 Poziom I Treningu Szambali „Sztuka bycia … Czytaj dalej