Weekthun czyli tygodniowe odosobnienie medytacyjne

meditation/Shambhala_training_livello_1.jpg
DATE:
Friday 15 September 2023 (19:00 -00:00)
Saturday 23 September 2023 (00:00 -11:00)
LOCATION:
Shambhala Krakow
TEACHER_FEMALE : Sarah Coleman
COORDINATOR_FEMALE : Anna Szatkiewicz-Pełka
CONTACT : Anna Szatkiewicz-Pełka
(normalny) : PLN1800
(early bird ) : PLN1600
W tym tygodniu intensywnej medytacji będziemy zgłębiać nauki zarówno tradycji buddyjskiej, jak i Tradycji Shambhali.

Tygodniowe odosobnienie 
 

W tym tygodniu intensywnej medytacji będziemy zgłębiać nauki zarówno tradycji buddyjskiej, jak i Tradycji Shambhali. Zapraszamy praktykujących na wszystkich poziomach.

Podczas tego tygodniowego odosobnienia (weekthunu) będziemy mieli szansę spotkać się z swoim umysłem w łagodności i dyscyplinie, szansę na przyjrzenie się, co dzieje się, gdy przestajemy uciekać od siebie i traktujemy się życzliwie i z wrażliwością. Będziemy mieli możliwość wysłuchać wykładów oraz instrukcji oferowanych przez wykwalifikowanych nauczycieli i instruktorów medytacji oraz wymienienia się doświadczeniami, refleksjami. Udział w programie mogą wziąć zarówno osoby początkujące jak i bardziej zaawansowane w medytacji.

Na każdy dzień programu składają się sesje medytacyjne (ok. 6-8 godz.) - medytacja shamatha, medytacja podczas chodzenia, praktyka kontemplacji, wykłady, studiowanie tekstów oraz udział w drobnych pracach w ramach dyżurów. Podczas programu kilka dni będziemy przebywać w ciszy.
Weekthun jest programem otwartym, ale dobrze jest jeżeli wcześniej otrzymało się instrukcję do medytacji i ma się jakieś doświadczenia w praktyce medytacji oraz podstawowe jej zrozumienie. O instrukcję można poprosić wcześniej w każdym z Ośrodków Shambhali - kontakt do instruktorów: Kraków , Szczecin.

Nauczycielka: Program poprowadzi Sarah Coleman, która była uczennicą Chogyama Trungpy Rinpocze od 1972 roku. Przez wiele lat pracowała jako redaktorka tekstów Chogyama Trungpy, miała szczęście spędzać z nim dużo czasu i pracowała nad wieloma jego publikacjami, w tym książką "Shambhala, Święta Ścieżka wojownika." Sarah intensywnie naucza od ponad trzydziestu lat, a od szesnastu mieszka i uczy w Europie. 

Koszt: Early Bird, rejestracja i pełna wpłata do 27 czerwca - 1600,00 PLN                                                                                                                                        Zwykły, po 27 czerwca - 1800,00 PLN

Potwierdzeniem rejestracji i rezerwacji miejsca na programie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 600,00 zł do 27 czerwca.

UWAGA: Przy rezygnacji do 31 sierpnia włącznie: zwracamy całość kwoty z potrąceniem zaliczki.

Przy rezygnacji po 31 sierpnia: nie ma zwrotów.

Dane do wpłat :
Osrodek Misyjny Krakowska Grupa Szambali
ul.Miodowa 32/5, 31-052 Kraków, Polska
Bank: Alior Bank S.A. Oddział Kraków
98 2490 0005 0000 4500 8581 0440

Miejsce: Program odbędzie się w gospodarstwie agroturystycznym Na Wymyślu  z pięknym widokiem na Tatry, Pieniny i Gorce.

Ilość miejsc ograniczona! 

W razie pytań: [email protected] lub  512286908